Allah (c.c.) Çokça Zikretmek

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 01, 2015 | 0 yorum
Ramazan ayı sadece  aç kalma ayı değildir. Aynı zamanda acziyetle  Allah'a yalvarmak, gnahlardan bağışlanmak için tövbe etmek, kuran okumak ve çok çok zikir yaparak Allah'ı hatırlamaktadır.

Bu ayda yapılan ibadetler, zikirler, okunan kuranlar, nafile namazlar kat kat olarak sevap defterine yazılır.  Bu sebeple cehennemden kurtulmak için bize fırsat verilmiştir.

Allah (c.c.) Çokça Zikretmek
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if