iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Yoksullara Yardım Edilmeli

1 Haziran 2015 - #


Bu ayın en  önemli özelliği bizlere birçok şeyin kıymetini kısmen anlatması.  Tok açın halinden ne anlar diye bir söz vardır. Ama Ramazan ayında ise oruç vesilesi ile  aç kişilerin evinde yiyecek olmayan, yoksul ve kimsesiz kişilerin halini anlamamız için bir fırsat ve bu zamanlar çok kıymetli olduğu için  kimsesiz, yoksul, muhtaç ve evinde yiyecek veya giyecek olmayan kişilere yardım etmek, özellikle sadaka vermek gerekir.

Yoksullara Yardım Edilmeli
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.