Yoksullara Yardım Edilmeli

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 01, 2015 | 0 yorum
Bu ayın en  önemli özelliği bizlere birçok şeyin kıymetini kısmen anlatması.  Tok açın halinden ne anlar diye bir söz vardır. Ama Ramazan ayında ise oruç vesilesi ile  aç kişilerin evinde yiyecek olmayan, yoksul ve kimsesiz kişilerin halini anlamamız için bir fırsat ve bu zamanlar çok kıymetli olduğu için  kimsesiz, yoksul, muhtaç ve evinde yiyecek veya giyecek olmayan kişilere yardım etmek, özellikle sadaka vermek gerekir.

Yoksullara Yardım Edilmeli
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if