Travih Namazı

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 01, 2015 | 1 yorum
Teravih namazı  ramazan ayında yatsı namazından sonra kılınan çok önemli namazlardandır.  Eğer camide cemaat ile  teravih namazını eda edemiyorsanız sürekli olarak evde tek başınıza teravih namazını kılmanız bu ayın hürmetine bizlere çok faydalı olacaktır.

Travih Namazı
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Ah şu Teravih namazınıda bir aksatmadan kılabilsek, başka ne isteriz. Tembelliğe alışan bünye için zor oluyor

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if