iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Namaz Kılmak

1 Haziran 2015 - #


Cemaat ile namaz kılmanın tek başına namaz kılmaya göre  kat kat sevabı fazla olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Ancak genel olarak insanlar camiye gitmeye üşenirler. Aslında önemli olan ve sürekli olarak cemaat ile kılınan namaz çok değerlidir.

Ve bundan dolayı cemaat ile kılınan namazın kabul olması tek başına kılınan namazdan fazladır. Ve Ramazan ayının gelmesiyle birlikte  teravih namazlarını kaçırmamak bu ayı çok iyi geçirmemize neden olacaktır.  Mümkün olduğu kadar  cemaat ile namaz kılmaya özen gösterelim.

Namaz Kılmak
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.