Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Yoksullara Yardım Edilmeli

Bu ayın en  önemli özelliği bizlere birçok şeyin kıymetini kısmen anlatması.  Tok açın halinden ne anlar diye bir söz vardır. Ama Ramazan ayında ise oruç vesilesi ile  aç kişilerin evinde yiyecek olmayan, yoksul ve kimsesiz kişilerin halini anlamamız için bir fırsat ve bu zamanlar çok kıymetli olduğu için  kimsesiz, yoksul, muhtaç ve evinde yiyecek veya giyecek olmayan kişilere yardım etmek, özellikle sadaka vermek gerekir.

Yoksullara Yardım Edilmeli
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.