Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Namaz Kılmak

Cemaat ile namaz kılmanın tek başına namaz kılmaya göre  kat kat sevabı fazla olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Ancak genel olarak insanlar camiye gitmeye üşenirler. Aslında önemli olan ve sürekli olarak cemaat ile kılınan namaz çok değerlidir.

Ve bundan dolayı cemaat ile kılınan namazın kabul olması tek başına kılınan namazdan fazladır. Ve Ramazan ayının gelmesiyle birlikte  teravih namazlarını kaçırmamak bu ayı çok iyi geçirmemize neden olacaktır.  Mümkün olduğu kadar  cemaat ile namaz kılmaya özen gösterelim.

Namaz Kılmak
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.