Buz kesicilik

ibrahim fırat | Çarşamba, Temmuz 01, 2015 | 3 yorum
O zamanlarda henüz Buzdolabı icat edilmemişti önce zengin kimselerin evlerine götürülmek üzere büyük buz kalıpları kesen insanlara buz kesiciler adı verilirdi ve böylece bu kişilerde para kazanırlardı.

                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. En ilgimi çeken buz kesicileriydi . Güzel meslekmiş ama çok üşümüşlerdiir kesin ; halen varsa Rabbim kolaylık versin :)

    YanıtlaSil
  2. Yaz aylarında bencede buzkesicilik iyi olabilir :)

    YanıtlaSil
  3. Buz kesiciliği ilgi çekiciymiş.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if