Yasçılar - Ağlayıcılar

ibrahim fırat | Çarşamba, Temmuz 01, 2015 | 2 yorum
Buda çok garip mesleklerden bir tanesidir. Ölen kişinin yakınlarından ağlayan ve yas tutan olmayınca yüksek mevki ve para sahibi insanlar tarafınca yasçılar ve ağlayıcılar tutulur ve bütçeye göre ağlanır ve yas tutulurdu. Bunun nedeni ise kimse bu ölünün arkasından yas tutup ağlamıyor demesinler diye.

                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Şamar oğlanı gerçekmiş cidden şaşırdım.

    YanıtlaSil
  2. Aralarında en kötü olanıda Yasçılar olsa gerek.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if