Şamar Oğlanı

ibrahim fırat | Çarşamba, Temmuz 01, 2015 | 3 yorum

Şamar Oğlanı sözünü çok kez duymuşsunuzdur. Eski dönemlerde şehzadelere dayak atmak yerine özel olarak tutulan kişiler şehzadelerin hatalarından dolayı dövülürdü. Bunun nedeni ise şehzade yaptığı hatayı anlaması ve bir daha aynı yanlışı yapmaması içindir.

                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Çok değişik ve garip bir paylaşım olmuş. Şamar oğlanı deyince Kemal Sunal filmlerindeki Mazlum aklıma geldi

    YanıtlaSil
  2. Şamar Oğlanı çok iyimiş gerçekten para kazanmak için dayak yiyorsun.

    YanıtlaSil
  3. kesinlikle bende şamar oğlanına şaşırdım :) parayla dayak yemek iyi iş :)

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if