Ayıdan Kaçabilecek Mi?

ibrahim fırat | Salı, Kasım 03, 2015 | 2 yorum
Ayıdan bisikletle kaçan adam...


Bir ormanda bisikleti ile gezinti yaparken ayıya denk gelen kişi, hızla kaçmaya çalışır. Ayıda peşinden hızlıca koşar. Sürücü son sürat bisikletini sürerken bazı engeller ile karşılaşır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. videodan pek anlamadım ama bir ayının çok hızlı koştuğunu ve bizlerin normal koşma hızına kolayca yetişebildiklerini biliyorum

    YanıtlaSil
  2. ayılar hem hızlı koşar hemde taş atar haberiniz olsun kaçarken ona göre dikkat edin yani...

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if