Hak Sahibi Hukuk Sahibi

Tarık Şentürk | Pazartesi, Kasım 16, 2015 | 0 yorum

         Haklarınızı koruyabilmek için ve içerisinde bulunduğunuz talihsiz durumlardan kurtulabilmeniz  yada sizin lehinize gelişebilecek olan durumlardan yararlanabilmeniz adına Öngören Hukuk Bürosu sizleri bekliyor. Öngören Hukuk Bürosu Tüm Hukuk alanlarında sahip olduğu tecrübe ve bilgi ile sizi sıkıntılarınızdan kurtarıp arzu ettiğiniz neticeye kavuşmanızı sağlamak için hazır bir halde sizleri bekliyor.

        Sahibi olduğunuz yada talibi olduğunuz arazinin kullanılabilme açısından gerekli olan izinleri alabilmeniz adına, İmar Davası Öngören Hukuk Bürosuyla daha kolay bir hale gelecektir. Bu sayede arzu ettiğiniz işlerinizi sıkıntısız ve etkili bir biçimde gerçekleştirmiş olacaksınız.

            Bununla birlikte birey olarak, kamu karşısında sahip olduğunuz haklarınızı kullanabilmek ve anayasa karşısında kamu ile eşit bir düzeyde kalabilmek için İdare Hukuk alanında Öngören Hukuk Bürosunun size sunacağı seçenekleri değerlendirip, bu seçeneklerle haklarınızı kullanabilirsiniz.


       Bütün hukuksal işlemlerinizde yanınızda olup da size bu mecralarda gerekli bilgi ve desteği verecek olan Avukat,Öngören Hukuk Bürosu bünyesinde sizleri beklemektedir.Öngören Hukuk bürosu, http://www.ongoren.av.tr adlı adreste tüm hukuksal işlemlerinizi gerçekleştirebilmek adına sizleri beklemektedir.
      


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if