Gözlerinize İnanamayacaksınız

ibrahim fırat | Çarşamba, Aralık 09, 2015 | 1 yorum

10 Sıradışı Göz Yanılması Oldukça İlginç Şaşıracaksınız!


Bugüne kadar çok göz yanılması görmüşsünüzdür. Ama bu göz yanılmaları çok ilginç özellikle 2. aşamadaki 20 saniye resme baktığınızda resmin aniden kaybolması çok ilginç sizlerde izleyin ve göreceksiniz göz yanılmalarını. Bu video "Top10Merkezi" isimi ile Youtube kanalına yüklenmiş ve oradan embed kodu ile alınarak iF sitemize eklenmiştir. İyi seyirler.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. hep söylüyorum insan gözü ve beyninin oyunlarının sınırı yok bence.buna en canlı örnek videonun kanıtı

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if