Çocukluğumuzdaki 12 Espri

ibrahim fırat | Salı, Ocak 05, 2016 | 5 yorum
Çocukluğumuzu Karartan 12 Espri


Çocukken  yapılan bu soğuk espriler o zamandan beri hiç güldürmemişti. Ama zaman geçtikten sonra bir video ile derlenip izleyince bu esprilere güler olduk.  İzlerken hem geçmişi hemde o esprileri anımsayacaksınız.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

5 yorum:

 1. agahgagag çok iyi ya çoçukluğumuzu hatırlattın:D

  YanıtlaSil
 2. :) çoçuk çoçuk espiriler bunlar olsa gerek

  YanıtlaSil
 3. kalın bir, sağa bak sola bak avanak espirisinin dün gibi hatırlarım :) ne günlerdi yaa :)

  YanıtlaSil
 4. YAPYAP kanalını takip ediyorum çok güzel videolar paylaşıyor özellikle eşek şakalarını çok iyi :)

  YanıtlaSil
 5. bir tAne de benden: adamın biri varmış, ikinci dönem düzeltmiş.

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if