Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları Filmi (2016)

ibrahim fırat | Çarşamba, Mart 16, 2016 | 0 yorum
Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları - Miss Peregrine's Home for Peculiar Children Filmi


2016 Filminin türü "Fantastik , Macera" yönetmeni "Tim Burton" ve oyuncu kadrosundan öne çıkanların isimleri "Samuel L. Jackson , Eva Green , Terence Stamp , Judi Dench , Asa Butterfield" Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları Fillminin vizyon tarihi ise "30 Eylül 2016" ABD yapımı sinema filmidir.

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları Filminin Özeti:


Güncellenecek.

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları - Türkçe Altyazılı ilk Fragmanı izle


Bu video "Film Günlükleri" isimli Youtube kanalından embed kodu ile eklenmiştir.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if