Canavarın Çağrısı Filmi (2016)

ibrahim fırat | Perşembe, Mart 10, 2016 | 0 yorum
Canavarın Çağrısı - A Monster Calls 2016 Filmi:


Filmin vizyon tarihi "14 Ekim 2016" ve tür olarak "Dram , Fantastik" içeriklerini barındırmaktadır. Türkçe ismi "Canavarın Çağrısı" orjinal ismi "A Monster Calls" filmin yönetmeni " Juan Antonio Bayona" ve oyuncularından bazıları ise "Liam Neeson , Sigourney Weaver , Toby Kebbell , Felicity Jones , Geraldine Chaplin" 2016 Ekim ayında vizyona girecek filmlerdendir. İspanya ve ABD yapımıdır.

Canavarın Çağrısı  Filminin özeti:


Güncellenecek...

Canavarın Çağrısı Türkçe Altyazılı Fragman izle.


Not: (Bu video "heMomentsEntertainment" isimli yotube kanalından embed kodu ile alınıp eklenmiştir.)

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if