iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Pete's Dragon Filmi (2016)

31 Mart 2016 - # #


Pete's Dragon 2016 filmi hakkında:


2016 yılında çıkacak olan Pete's Dragon filminin vizyon tarihi "09 Eylül 2016" filmin yönetmeni "David Lowery" tür olarak aile içeriklidir. ve filmin oyuncu kadrosu "Karl Urban , Bryce Dallas Howard , Wes Bentley , Robert Redford , Craig Hall" ABD yapımı sinema filmidir.

Pete's Dragon Filminin Özeti:


Özeti için net bilgiler mevcut değildir. Netleşince güncellenecektir.

Pete's Dragon Official Teaser Trailer #1 (2016) Fragmanı izle

Not: bu video "Movieclips Trailers" isimli youtube kanalından alınmıştır.

Yorumlar

  1. Kadroda Karl Urban varmış merakla bekliyorum filmi ayrıca fragmanı beğendim.

    YanıtlaSil
  2. Yeni macera filmi fragmandan belli olduğu kadar güzel bir film bizleri bekliyor. Bence bu yılın en iyi yapımlarından olacak. Yanılmıyorsa kitaptan uyarlama bir film.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.