-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Buzluktan uzak durun!


Aslında çok garip gelecek ama hepimizin şuana kadar yaptığı eylemdir. Plastik şişeleri buzluğa koyarız. Donsun ve sıcak yaz aylarında buz gibi su içelim diye. Ama bu doğru bir davranış olmadığı ortaya çıkmıştır. Bu yüzden pet şişeleri (plastik şişeleri) buz dolabının buzluk bölümüne koymayız.

pet, pet şişe, sağlığa zararlı mı?, kansere neden olabilir

1  2  3  4  5  6FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Pet şişeyi buzluğa koymanın yanlış olduğu ortaya çıkmış ama hangi sebeplerle? Bakteri mi yapıyor?, Plastik özelliğini mi yitiriyor

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.