Spor Kazaları

ibrahim fırat | Cumartesi, Mayıs 14, 2016 | 2 yorum
Kameralara Yakalanan 10 İlginç Spor Kazaları izle


Not: Bu video "Merak Tüneli" isimli bir youtube kanalından embed kodu ile alınmıştır. Günün en çok izlenen videoları arasında yer almaktadır. Spor kazalarıİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. çok iğrenç bir görüntüymüş, gerçekten onu ve o kadar miktarda yapmayı nasıl becermiş merak konusu, ancak oluyor, spor yapmanın sakıncaları işte..

    YanıtlaSil
  2. Kazaların çoğuna gülemedim bile hakikatten talihsizlik

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if