Karşı Cinsin Sizden Etkilendiğini Gösteren Psikolojik İşaretler

ibrahim fırat | Cumartesi, Haziran 18, 2016 | 3 yorum
İnsanlar hareketleri ile kendileri belli ederler. Ama bazı insanlar bu durumlarda  usta olabilir ve karşı cinse karşı etkilerini belli etmezler.  Bunun yanı sıra ne olursa olsun karşı cinsin sizden etkilendiğini anlamanız da zor olmayacaktır. Bu video da detaylı şekilde  10 psikolojik işaret belirtilmiştir.

Not: Bu video "Ruhi Çenet Videoları" youtube kanalından alınmıştır. Hazırlayan ve sunan Ruhi Çenetİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Bazı insanların o an ki hisleri hal ve hareketlerinden belli olabiliyor.

    YanıtlaSil
  2. 25 yaşındayım şuana kadar don değiştirir gibi sevgili değiştirdim.Karşınızdaki kişi sizden etkileniyorsa,sık sık güler ve siz ona baktığınızda yüzünü gizlemeye çalışır.%10000 dür bu..

    YanıtlaSil
  3. 25 yaşındayım şuana kadar don değiştirir gibi sevgili değiştirdim.Karşınızdaki kişi sizden etkileniyorsa,sık sık güler ve siz ona baktığınızda yüzünü gizlemeye çalışır.%10000 dür bu..

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if