iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Karşı Cinsin Sizden Etkilendiğini Gösteren Psikolojik İşaretler

18 Haziran 2016 - # # #


İnsanlar hareketleri ile kendileri belli ederler. Ama bazı insanlar bu durumlarda  usta olabilir ve karşı cinse karşı etkilerini belli etmezler.  Bunun yanı sıra ne olursa olsun karşı cinsin sizden etkilendiğini anlamanız da zor olmayacaktır. Bu video da detaylı şekilde  10 psikolojik işaret belirtilmiştir.

Not: Bu video "Ruhi Çenet Videoları" youtube kanalından alınmıştır. Hazırlayan ve sunan Ruhi Çenet

Yorumlar

  1. Bazı insanların o an ki hisleri hal ve hareketlerinden belli olabiliyor.

    YanıtlaSil
  2. 25 yaşındayım şuana kadar don değiştirir gibi sevgili değiştirdim.Karşınızdaki kişi sizden etkileniyorsa,sık sık güler ve siz ona baktığınızda yüzünü gizlemeye çalışır.%10000 dür bu..

    YanıtlaSil
  3. 25 yaşındayım şuana kadar don değiştirir gibi sevgili değiştirdim.Karşınızdaki kişi sizden etkileniyorsa,sık sık güler ve siz ona baktığınızda yüzünü gizlemeye çalışır.%10000 dür bu..

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.