Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Şeytani Ruhlar Filmi (2015)

ibrahim fırat | Salı, Aralık 13, 2016 | 0 yorum

Şeytani Ruhlar - Demonic Filmi İnceleme:


ABD 2015 yapımı gerilim ve korku türünden film vizyon tarihi 8 Mayıs 2015 tarihinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda "Will Canon" ve oyuncu kadrosundan bazıları ise "Aaron Yoo , Maria Bello , Scott Mechlowicz , Dustin Milligan , Frank Grillo" ile 1 saat 25 dakika süren IMDb puanı ise  10 üzerinden 5.3 olarak belirlenmiştir.

Şeytani Ruhlar Filmi (2015)

Şeytani Ruhlar Filminin özeti:

Uzun süreden beri gidilmeyen ve terk edilmiş bir çiftlik evinde 6 kişinin ölü bulunmasıyla başlamaktadır. Dedektif ve polisler olayın sır perdesini aralamak için olayın olduğu bölgede bir süre incelemelerini gerçekleştirirler.   Psikiyatrist Dr. Elizabeth Klein, cinayetlerin tek şahidi John ile konuşmaya başlayınca evde cinayete kurban giden 6 gencin, şeytani ruhlarla yaşadığı korkunç olayları öğrenir.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if