iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Bonzi Buddy Nedir?

25 Mayıs 2017 - # # # #


Bonzi Buddy Virüsü?

BonziBuddy Virüsü Hakkında!


Merak edilen virüsler arasında yer alan bonzi buddy ismindeki virüs son zamanlarda tarayıcılara bulaşmaktadır.

Bonzi buddy diğer anlamı ile "Mor Maymun" anlamını ifade eden bir virüs çeşididir. Bir çok insan bu virüse maruz kalmaktadır. Ancak korkulacak bir durum yoktur. Çünkü çok tehlikeli bir virüs olduğu söylenemez. 

Bonzi Buddy Nedir?


Genel olarak tarayıcı korsanı yani tarayıcılara eklenti ekleme ile gasp eder nitelikte. Bu sebeple bundan kurtulmak oldukça basittir. 

BonziBuddy Virüsünden Nasıl Kurtulurum? 


Belirttiğimiz gibi tarayıcıya yerleşen bir virüs olduğundan hangi tarayıcınızda bulunuyorsa tespit ediniz ve tarayıcınızı sıfırlayınız bu sayede bu virüsten kurtulmuş olacaksınız. Önceki konumuzda da bilgisayar kullanıcılarını rahatsız eden "musallat.exe virüsü nedir?" musallat.exe virüsü hakkında bilgileri yazdık ve bu virüsü nasıl temizleyeceğinize dair detaylı bilgilere yer verdik. konumuza göz atmanız yeterlidir.
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.