Kenan Doğulu Konseri (2017)

ibrahim fırat | Salı, Mayıs 30, 2017 | 2 yorum
SANATÇI: Kenan Doğulu

KONSER TARİHİ: 22 Haziran 2017 Saat:21:15

FİYATI; ********

MEKAN/ADRES: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi


AÇIKLAMA:

Kenan Doğulu Haziran Konseri 2017

Pop müzik denilince ilk akla gelen isimlerden olan Kenan Doğulu yaz çok eğlenceli ve hareketli şarkıları ile Harbiye'de hayranları ile buluşacaktır.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Kenan Doğulu'nun şarkılarını severim. En son konserine 2009 ya da 2010'da gitmiştim :)

    YanıtlaSil
  2. ben bu adama hayranım ya kenan doğulu dediniz mi akan sular durur adam bir efsane. konserlerini hiç kaçırmıyorum hemen hemen hepsine gitmeye çalışıyorum.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if