Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » » SKUNK (skank) Nedir ve Zararları Nelerdir?Skunk etkisi, skunk otu, skunk uyuşturucu, skunk içmeyin, skunk  skunk zararları, skunk bitkisi ,skunk drug


Bundan önceki yazılarımızda birçok kere bonzai  isimli zehirden çok çok bahsettik. Bilinen tüm zararlarını anlatmaya çalıştık. Bonzai öyle başını aldı gitti ki kullanım yaşı çok aşağılara kadar düştü. Bundan dolayı ölümler de meydana geldi. Kimileri hayatını kaybederken kimileri de bu zehirin pençeleri arasında ezilmeye kendilerini mahkum ettiler. Biz bonzai ile ilgili tüm detayları yıllar öncesinde anlatıp insanları uyarmıştık. Bu linkte tıklayarak bilmeyenler için okumalarını önermekteyiz. Bu linkten tüm yazılarımıza göz atabilirsiniz  "http://www.ibrahimfirat.net/search/label/Bonzai" Bu linktende bonzai ile tüm gerçekleri ve bonzai ile ilgili zararları öğrenebilirsiniz. "http://www.ibrahimfirat.net/2012/08/bonzai-jamaica-nedir-zararlar-oldurur.html"


Gelelim asıl konumuza şimdilerde ise bir kaç sene oldu veya olmadı okunuş biçimi skank yani (skunk) bu madde aynı bonzai gibi etrafta çok yaygın hale geldi. Esrar çok az etki yaparken skunk ise oldukça fazla uzmanların dediklerine göre tam tamına 20 kat daha fazla etki yapıyor buradan sakın şunu anlamayın bu çok iyi veya OoO daha iyi imiş gibi birşey çıkartmayın. Bu tamamen daha çabuk ölüm demektir. Bu bir kimyasaldır. Doğallıkla bir alakası yok zaten her doğal olan şeyin faydalı olacağı gibi bir şeyde yok öyle olsaydı zehirli mantarlar insan öldürmezdi. Çünkü onlarda doğaldır. Zehir tacirleri her geçen gün yeni isimlerle yeni kimyasallar çeşit çeşit uyuşturucu madde piyasaya sürüyor. Ve bu ölüm saçan insanlarda biliyorlar ki madde kullanan insanlar meraklı nne çıkarsak ne isim versek merak edip içerler diye. Ama sadece kendi hayatınızla oynarsınız içerken belki bir şey anlamazsınız ama bıraktıktan sonra ve yaş ilerlerse eğer genç yaşta ölmezseniz bu madde yüzünden işte o zaman ah ben ne yaptım diye kafanızı duvarlara vurursunuz. Bu işlerin sonu ya ölüm, ya ceza evi, ya akıl hastanesi. Ancak karar verip tedavi olup kurtulanlar müstesna. Bakın arkadaşlar ben bonzai ile ilgili ilk yazımda 2012 yılı olması lazım zararlarını anlattım ve insanlar abarttığımı söyledi o zamanlar da haberlerde falan çıkmıyordu çünkü adı neredeyse genel olarak bilinmiyordu. İlk başta kalp krizinden ölen gençler oluyordu haberlerde artık gençler kalp krizinden ölüyor deniliyordu ama bende tam tersini söyleyerek bunun nedeninin bonzai olduğunu ve korkudan insana kalp krizi geçirdiğini söylüyordum. Gün geldi her yerde duyulmaya başladı ve artık insanlar bonzai ve jamaika gibi maddelerden uzak durmaya başladılar. Bu sefer ne oldu zehir tacirleri artık iş yapamaz oldu baktılar alıcı yok dediler bizde esrar gibi olan ama 20 kat daha fazla etkisi olan kimyasal bir ölüm zehiri hazırlayalım dediler ve skank (skunk) denilen zehiri insanlara pazarladılar. Ama gençler bunu tam olarak ne kadar zararlı olduğunu şuanda bilmiyor aynı  yıllar öncesinde bonzai de olduğu gibi zamanla bu madde yüzünden de birçok haberler çıkabilir biz isteriz ki haber falan çıkmasın kimseye bir şey olmasın. Gençler genel olarak internet üzerinde daha fazla vakit geçirdiklerinden dolayı umarım bu yazımı görür ve o ismi duyduklarında ondan uzak dururlar ve satanı, sattıranı, içeni, içmeyi teklif edeni ilgili kişilere şikayet eder. 


SKUNK (skank) Nedir ve Zararları Nelerdir?Unutmayın bonzai, extacy, kokain, eroin, esrar, jamaika neyse skank da aynı şekilde bir ölüme götüren zehirdir. Ben skunk hepsi gibi çok fazla zararlı ve dikkat ederseniz hep bu zehirler başka ülkelerde laboratuvarlarda üretilip ülkemize sokuluyor. Onlar silahla savaşmak yerine en kolay şekilde kimyasal silah olan bu uyuşturucularla insanları topluca öldürüyorlar. Yani kitle imha silahı gibi birşey bu bonzaisi de skunk da her neyisi de. Bu uyuşturucu zehirini kesinlikle organik sanmayın bildiğiniz herhangi bir otun üzerinde kimyasal bir şeyin özel hazırlanmış kimyasal tabi onun emdirilmesi ile elde edilip çok masum gibi gösterilmesinden dolayı gençlerimiz buna çabuk kanabiliyor. Hiç bir şey göründüğü gibi değil.Bana bir şey olmaz demeyin. Nice insanlar vardı zamanında tek dumanda öldüler gittiler. Hemen öldürmese bile zamanla öldürebilir. Öldürmese bile akıl sağlığınız yerinde olmaz. Hem ailenizi üzersiniz, hem paranız gider, hem canınız hem de tek başınıza kimsesiz gidersiniz arkanızdan çok içerdi beş para etmez adamdı derler. Bu yazımı genel bir ağızla yazdım ve sade biçimde yazdım beni rahat anlayın diye. Sizlere son sözlerim. Aman sakın bulaşmayın abi, kardeş tavsiyesi. Nerede bir satıcı görürseniz onu şikayet edin, korkmayın kimseden onlar sizden korksun ve içici de olmayın arz olmazsa talep olmaz derler. Bu yüzden satıcıları bitirmek bizlerin elinde. 

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

12 yorum:

 1. Skunk etkisi çok zor Allah korusun uzar durmak gerekir tehlikeli gerçekten

  YanıtlaSil
 2. esrar öldürücü değil onu geç bi defa.
  İçkiden daha iyi olduğu kesin esrarın!!
  Bilginiz hiç iyi değil bunu söylemeden geçemiyorum.

  Daha çok araştırman lazım dostum kusura bakma. neyin ne olduğunu bilmiyorsunuz.

  Skank'ın Esrara göre etkisi kat kat daha fazladır esrar'ın kafasını düşünün fakat o kafadan ama daha güclüsü. skank kötü bişey fakat esrar iyidir.

  Yaşasın Kubar ot, içkide kötüdür.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir araştırma yapsana resmi yerlerde kaç kişi esrardan ölmüş buradan da bana yaz. Hatta delirip kafayı yiyenleri de akıl hastanelerinden bir araştır kardeşim.

   Sil
  2. Dünyada esrardan ölen yok

   Sil
  3. Bunun belgesi ve ispatınız var mı?. Esrara bağlı birçok hastalıktan ölen çok ayrıca çok tanıdığım var esradan kafayı yemiş vaziyetteler. Esrarın neresi iyi iyi olsa serbest olur. Galiba dünyayı gezdiniz iyi bir araştırma yaptınız en azından çevrenizde esrar kullananlara bir bakın bakalım ne kadar sağlıklı ve ömürleri ne kadar sizce? takip edin belirleyin.

   Sil
  4. Bir çok kardeşimin dediği gibi bilip bilmeden esrar zararli falan demeyin ayrıca zehirli mantarlar zehirsiz olurdu onlar da doğal diyosun ismi zehirli mantar nasıl zehirsiz olcak amk

   Sil
  5. Ben ne demişim sen ne anlamışsın kardeşim. Yazının sonuna argo kelime koyacağına nokta koysan daha iyi olurdu. Benim dediğim şu "her doğal olan şeyin faydalı olacağı gibi bir şeyde yok öyle olsaydı zehirli mantarlar insan öldürmezdi. Çünkü onlarda doğaldır. " Esrar da doğal değil mi ama zehirli? İnsanı zehirlemiyor mu? İçki zaten kötülüklerin anası herkes bilir ama esrara nasıl zararsız diyebiliyorsunuz iyi bir şey olsa yasak olur muydu yada cezası olur muydu? Bazı ülkelerde idam ediliyorlar bu yüzden insanlar. Zehirli mantar derken insanlar hani mantardan zehirleniyorlar ya ölüyorlar bilmeden ha işte onu dedim.

   Sil
 3. Skunk dediğiniz şey sokakta bulduğunuz tohumlu esrarın, ev ortamında özel ışıklar ve havalandırma sistemleriyle yetiştirilen bir türüdür. Biraz genel kültürü bile yok. Bu konuyu araştırmalısın dostum.
  Şuan burada yazmış olduğun şeyin zararı alkolden daha az. Şuan Kanada ABD ve diğer 1. Sınıf batı ülkelerinde yasallaştırıldı. Biraz gözünüzü açın, bilmediğin konularda yazmamalısın dostum. Cehaletini görünce şaşırdım. İngilizcen var mı bilmiyorum istersen bi araştır. "Legalize It" kimse kimyasala bir şey yatırmıyor. Şahsen önermiyorum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cehaletimi bağışla dostum doğrusunu uzun uzadıya buraya yaz da insanlar iyice bilsin belli ki senin ingilizcen var bir çeviri yap bende okuyayım hocam.

   Sil
  2. Dostum yurtdışında ki skunkla buradaki skunk aynı mı sanıyorsunuz yurtdışındakiler cannabis çeşidi doğal ama buraya sürülen tamamen kimyasal

   Sil
 4. skunki esrar sanip 2 duman cektim sadace cok etkili kimse icmesin zaten kaygilarim arti hayatim boyunca alkolum sigaram yoktu deniyim deniyim dedim ama icmeyin

  YanıtlaSil
 5. Skank çok tehlikeli bi maddedir kimyasal bi anda kafası geliyor bi anda gidiyor göz altları zamanla morarıyor bi anda öarpılıyor insan uzak durun...

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.