-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Survivor - Ölümcül Takip Filmi (2015)


Ölümcül Takip - Survivor Filmi Hakkında:


Filmin yapım tarihi 2015 ABD yapımıdır. Sinemalarda 19 Haziran 2015 Cuma vizyona girmiştir. Ölümcül takip filminin türü gerilim ve aksiyon içeriklidir. Filmin yönetmeni "James McTeigue" ve oyuncu kadrosundan bazıları "Milla Jovovich , Pierce Brosnan , Emma Thompson , Dylan McDermott , James D'Arcy" ile ortalama 1 saat 35 dakika süren aksiyon dolu vizyon filmlerindendir.


Survivor - Ölümcül Takip Filmi (2015)

Ölümcül Takip - Survivor Filminin özeti:


Kate isminde gizli ajan olan Amerika Büyükelçiliği'ne yakın zaman önce tayin edilmiştir. Aynı zamanda bombalı saldırı düzenlenir ve  hayatını kaybetmekten son anda kurtulur ve sorumluluğun kendi üstünde olduğuna kanaat getirir.

New York'ta Times alanında gerçekleşmesi gereken bir saldırının haberini alır. Kate bunu yapacak kişi veya kişileri yakalamak isteyen görevlilerden kaçmak, bir yandan da adını aklayıp terörist saldırıyı durdurmak için zamanla yarışmak zorunda olacaktır.

SURVIVOR / ÖLÜMCÜL TAKİP FRAGMAN İZLE


Not: Bu video "dyapim" isimli Youtube kanalından alınmıştır.Bir  önceki sinema  filmi tanıtımımız olan İyi Biri Filmi (2014) filmini inceleyebilirsiniz.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

4 yorum:

 1. ilginç bir filme benziyor. merak ettim izlicem en kısa zamanda.

  YanıtlayınSil
 2. listeme ekledim fragmanı güzel bir filme benziyor survivor konularını severim aksiyon var

  YanıtlayınSil
 3. Temposunu 1 saniye düşürmeyen, sürükleyici güzel bir film. Puana gelirsek 10/6.5 veriyorum.

  YanıtlayınSil
 4. İZleyeceğim bu tarz filmleri eşim çok seviyor. onunla beraber izleyeceğim.

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.