-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Rüyada Badem Görmek Nedir? ve Anlamı Hakkında...


Rüyada Badem Görmek Neye İşaret Eder?Google'dan gelen aramalar..

rüyada badem kırıp yemek

rüyada kuruyemiş badem görmek

rüyada yerden kabuklu badem toplamak

rüyada badem yemek diyanet

rüyada birine badem vermek

rüyada ağaçtan yeşil badem toplamak

rüyada badem içi yediğini görmek

rüyada kurtlu badem görmek


Rüyada Badem Görmek Ne Demek?


Rüyada Badem Görmek Anlamı ve Yorumu...Rüyasında badem gören kişi için bir bakımdan hayırlı olarak tabir edilirken bazı durumlarda işe hayra işaret etmeyen yönleri vardır. En İyisini Allah (c.c) bilir. Rüyada badem gören biri için güzel olan yaşamı boyunca herhangi bir zorluk çekmeyeceği, onu hayal kırıklığına uğratacak durumların olmaması, hayat düzeninin bozulmaması ve işlerinin iyi gideceğine, ve herhangi olumsuz bir olay ve kendini sarsacak durumun olmayacağın yorum edilirken diğer yandan ise; Badem gören kişi ömrünce darlık görmez. Öte yandan badem görmek olumsuz olarak üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalet ettiği gibi (bu durum normaldir. Her anı mutlu olan insan sayısı zayen az). Bir iş adamı ise iflas edebileceğine bununla birlikte maddi ve manevi kayıplara bazı hastalıklara da işaret ettiği söylenmektedir. Ancak şunu unutmayın bu olumsuz yorumlar sizi üzmesin her rüya çıkacak diye bir şey yok ve rüya ile amel edilmez. Bu sebeple canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. Allah hayra dalalet etsin. Her şeyin en iyisini Allah (c.c) bilir.

Rüyada Badem Görmek


Biz rüya tabirlerini  geniş ve uzun uzadıya anlatmak yerine rüyaların tabirlerini kısa ve öz tutuyoruz. Bunun nedeni ise her insan farklı şekilde rüya görür ve bunu işin ehli olan kimseye noktasına virgülüne kadar anlatmak gerekir ki o rüyaya göre tam yorum yapılabilsin. Aksi halde rüyalarınızda herhangi bir şeyi görüyorsunuz ancak nasıl görüyorsunuz önemli o. Fakat biz kısa ve öz özetlerle adı geçen rüyanın tabirini yapıyoruz. Sadece bu ön bilgi olarak yeterli olacaktır. Uzun uzadıya anlatmak yerine kısa ve net bilgi ile sizleri bilgilendirmek daha doğru olacağını düşündük. Ve şunu da belirtelim ki her rüya gerçek çıkmaz. Özellikle salih kimselerin rüyaları genelde çıkabilir ve sabaha doğru abdestli bir şekilde görülmüş rüyalar ehil kimselere sorularak tabir edilmesi gerekir. İnternet ortamında tam olarak aradığınızı bulamaz ve farklı farklı rüya tabirleri ile kaanız karışarak bazen üzülür bazende çok sevinebilirsiniz. Bunlara fazla önem vermemek gerekir. Büyükler derki "rüya ile amel edilmez." Bu yüzden işte bizler sadece özet olarak geçiyoruz olumsuz yorumlarda da canınızı sıkmanıza hiç gerek yok. Sonuçta rüyadır bazen bilinç altınızda ki olaylar rüyada aksedebilir bu sebeple bu gibi durumlarda bu tür rüyaların hayatınıza etki edeceğini düşünmeyin. Rüyalar iki türlüdür Rahmani ve Şeytani rüyalar. Bunları da göz önünde bulundurmanız ve takılmamanız gerekir. Saygılar. İF Ailesi.

Tags: rüya, rüya tabirleri, en iyi rüya tabirleri, kısa rüya tabirleri, öz tabirler, kıymetli rüya tabirleri, rüyanızın yorumları, rüyalar hakkında bilgi, rüyanızın yorumu, rüya görmek, rüya tabiri sözlüğü, 


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.