Ciddiyetsizlik

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Çiftler birbirlerinin fikirlerine saygılı olmalı ve ciddiye almalı. Her ne kadar ayrı fikirlere sahip olsanız bile, dinlemeyi öğrenmeli ondan sonra konuşmalısınız. Fikirleri o an sizin kafa yapınıza uymayabilir bu çok normaldir. Ancak ciddiyetsiz davranışlar ile karşınızda ki insanın fikirlerini önemsemezseniz birçok insan  gibi boşanma yolunda birleşirsiniz.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if