Özür Dilemeyi Bilmek

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
İnsanlara özür dilemek kadar zor gelen bir şey olduğunu sanmıyorum. Aslında tek bir özürle konu kapanıp veya daha tatlı dille halledilebilecekken boşanmaya varan tartışmalarla bir ailenin yok olmasına özür dilememekten neden olabilirsiniz.

Kendiniz haklı olabilirsiniz, bunu üstelemenin  bir anlamı yok, o an bir özür dileyerek veya gönlünü alarak işi tatlıya bağlar ve  iyi halinizde konuyu  masaya yatırıp güzelce konuşabilirsiniz.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if