iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Özür Dilemeyi Bilmek

1 Mart 2015 - #


İnsanlara özür dilemek kadar zor gelen bir şey olduğunu sanmıyorum. Aslında tek bir özürle konu kapanıp veya daha tatlı dille halledilebilecekken boşanmaya varan tartışmalarla bir ailenin yok olmasına özür dilememekten neden olabilirsiniz.

Kendiniz haklı olabilirsiniz, bunu üstelemenin  bir anlamı yok, o an bir özür dileyerek veya gönlünü alarak işi tatlıya bağlar ve  iyi halinizde konuyu  masaya yatırıp güzelce konuşabilirsiniz.Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.