Biriken Kötü Anılar

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Bazı insanlar vardır ki, eksiklikleri yahut yapılan ufak yanlışları biriktirirler. Uzun zaman boyunca biriken bu küçük ve önemsiz olumsuzlukları bir anda toparlayıp karşı tarafa söylediğinizde o kişiyi tamamen incitmiş ve öfkelendirmiş olursunuz.

Bu tür yaklaşımların doğru olmadığını elbette sizde biliyorsunuz ama inceldiği yerden kopsun mantığıyla giderseniz zaten hemen kopar. Bırakın kopmasını beklemesini incelen yeri eskisinden daha sağlam hale getirmenin yerine bakın da mutlu bir hayat yaşayın.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if