iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Biriken Kötü Anılar

1 Mart 2015 - #


Bazı insanlar vardır ki, eksiklikleri yahut yapılan ufak yanlışları biriktirirler. Uzun zaman boyunca biriken bu küçük ve önemsiz olumsuzlukları bir anda toparlayıp karşı tarafa söylediğinizde o kişiyi tamamen incitmiş ve öfkelendirmiş olursunuz.

Bu tür yaklaşımların doğru olmadığını elbette sizde biliyorsunuz ama inceldiği yerden kopsun mantığıyla giderseniz zaten hemen kopar. Bırakın kopmasını beklemesini incelen yeri eskisinden daha sağlam hale getirmenin yerine bakın da mutlu bir hayat yaşayın.Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.