iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Eşlerin Birbirini Aşağılaması

1 Mart 2015 - #


Bu tartışmaların ilerlemesinin önüne geçmek için bir tarafın sakin olması gerekiyor. Sakin bir şekilde konuşmak mümkün olmadığı zamanlarda çiftlerin birbirini aşağılayıcı ve karakterleriyle ilgili dalga geçmeler ön plana çıkmaktadır.

Bu sebeple her iki tarafta o anki sinirle birbirlerinde beğenmedikleri huylarını gün yüzüne aşağılama ile birbirlerinden soğutma başarısına ulaşıp ne yazık ki hiç uğruna boşanmalar meydana gelebiliyor.
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.