Eşlerin Birbirini Aşağılaması

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Bu tartışmaların ilerlemesinin önüne geçmek için bir tarafın sakin olması gerekiyor. Sakin bir şekilde konuşmak mümkün olmadığı zamanlarda çiftlerin birbirini aşağılayıcı ve karakterleriyle ilgili dalga geçmeler ön plana çıkmaktadır.

Bu sebeple her iki tarafta o anki sinirle birbirlerinde beğenmedikleri huylarını gün yüzüne aşağılama ile birbirlerinden soğutma başarısına ulaşıp ne yazık ki hiç uğruna boşanmalar meydana gelebiliyor.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if