Eskiyi Sürekli Yüzüne Vurmak

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum




Her insanın hatası olabilir. Hatasız kul olmadığı gibi evliliklerde de hatalar, yanlışlar her iki taraftan da olabilir. tartışma esnasında sürekli eskileri gündeme getirmek, ve o anda suratına çarpmak hiç akıllıca olmadığı gibi bu yüzden birçok aile yok olup gidiyor.

Bırakın eskiyi, eski eskide kalmış, olan olmuş giden gitmiş. Önemli olan bulunduğunuz an ve gelecekteki planlarınız.














İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if