Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Para Dediğin El Kiri

ibrahim fırat | Pazartesi, Temmuz 27, 2015 | 0 yorum

Para hayatımızda çok önem taşıyan unsurlardandır. Bundan dolayı önemli bir yeri olduğunu  hiçe sayamayız. Birçok ihtiyacımız para ile karşılanır. 

Bunun yanında bir başka hakikat daha var ki, paranın her şey olmadığı gerçeğidir.  Hayatımızın gereğince harcanan bir araçtır. Gerekli zamanlarda kullanılır.

Para Dediğin El Kiri


Bazı kişiler vardır. Paraya çok önem ve değer verirler. Onu saklarlar. Lazım olduğu halde bile harcamazlar, cimrilik yaparlar. Bu tür insanlara çok cimri denir ve  insanlar tarafından  pek sevilmezler.

Diğer bir ata sözümüzde ise: "Paranın gittiğine bakma, işinin bittiğine bak" der. Bu sözden anlayacağımız, paraya çok fazla önem vermemek, cimri olmamak en güzelidir. İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if