Başkalarına İkramda Bulunmak

ibrahim fırat | Cuma, Ocak 01, 2016 | 0 yorum
Düşünceli ve cömert olan bir insan bir şey yediği zaman karşısındakini de düşünen birisidir. Örnek olarak bir simit yiyen biri ve yanında tanıdık veya tanımadık biri var hemen ona ikramda bulunur bir parça koparır ancak büyük parçayı kendine değil ikram ettiği insana vermeyi tercih eder.

Bu tip insanlar genel olarak hayatımızda az olarak denk gelebileceğimiz belkide hiç gelemeyeceğimiz türden insanlardır. İyi olan şeyler az olur.

Başkalarına İkramda Bulunmak

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if