Yardım Etmeleri

ibrahim fırat | Cuma, Ocak 01, 2016 | 1 yorum
Evet bu tür insanlara kendilerine hakaret, kötü söz ve incitici her türlü davranışlar sergileyen kişiler olabilir. O anlık üzülürler ve soğurlar ancak bir zaman gelir o kişi yardıma muhtaç hale gelir. geçmişte kendisine yapılmış olduğu incitici durumları bir kenara bırakarak o kişiye elinden gelen ne varsa tüm iyilik ve yardımları esirgemez.

yardım


   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Yardım etme maddesine bende katılıyorum açıkcası. bu özellik iyi insanlara mahsus.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if