Mutlu Etmek İstemeleri

ibrahim fırat | Cuma, Ocak 01, 2016 | 0 yorum
İnsanlar olarak zaman zaman mutsuz  zamanlarımız olur elbette. Sürekli olarak aynı seyirde giden bir hayat zaten çekilmez olur ve anlamsız olur. Bazı günler mutlu bazı günler mutsuz olur her insanda. Ancak kişi mutsuz ise ve karşıdaki insanda mutsuzsa ince ruhlu insanlar kendi mutsuzluğunu bir köşeye bırakarak diğer insanın mutlu olması için elinden gelen ne olursa yapmaya hazırdır ve yapar.

Mutlu Etmek İstemeleri

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if