Ön Yargı kavramı Yok

ibrahim fırat | Cuma, Ocak 01, 2016 | 0 yorum
Ön yargı kadar kötü bir şey daha var mıdır bilemem..  Ön yargı insan hakkında tanımadan etmeden, bilmeden, konuşmadan veya az bir zaman kavramında kafasında tasarlanan bence psikolojik sorundur. Kalbi iyi olan insanlar asla ön yargılı olmazlar. İnsanlar için hep iyi düşünürler ve ön yargıdan uzak hayat yaşarlar.

Ön Yargı kavramı Yok

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if