Hayvanları Sevmeleri

ibrahim fırat | Cuma, Ocak 01, 2016 | 0 yorum
Ruhu temiz ve güzel olan insan hayvanlara da iyi davranır. Genel olarak hayvan sever olurlar. Kedi, köpek, kuş balık her türlü hayvana nazik davranırlar ve ellerinden geldiği kadar yardım ederler.

Kapılarının önüne su ve yem koyarlar. Onlara soğuktan donmasınlar diye yuva yaparlar veya evlerinde besleyerek sahiplenirler. İşte bu temiz  ruhlu, iyi insanların yapabildiği iştir.

Hayvanları Sevmeleri

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if