Mütevazilik

ibrahim fırat | Cuma, Ocak 01, 2016 | 0 yorum
Bazı insanlar vardır ki, kendinden zayıf veya güçsüz olan insanlara karşı kötü davranırlar. Bu sebeple egolarını bu insanlar üzerinden tatmin ederler. Bu sözlü olarak da olabilir, fiziksel olarak da ama mütevazi adaplı ve eğitimli olan ince ruha sahip insanlar ise bu durumdan faydalanmazlar. Tam tersine onlara daha iyi davranır ve dertleri sıkıntıları varsa onları gidermeye çalışır. Diğer sınıftaki insanlar gibi ezmeye çalışmazlar. Doğru olan güçsüz ve zayıf insanlara karşı güç gösterisi yapmamak. 


Eğer yapılacaksa ve tabiri caizse yiyorsa kendinden daha güçlü insanlara bunu yapabilmeleridir.

Mütevazilik

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if