Spectral Filmi (2016)

ibrahim fırat | Pazar, Nisan 10, 2016 | 0 yorum
Spectral 2016 filmi inceleme:


Spectral filminin yönetmeni "Nic Mathieu" türü ise "aksiyon" içerklidir. Oyuncu kadrosundan bazı isimler şunlar: "Emily Mortimer , Bruce Greenwood , James Badge Dale , Clayne Crawford , Cory Hardrict" ABD yapımı 2016 sinema filmidir.

Spectral Filminin Özeti:


Usta yönetmenden çıkan çok güzel bir ile karşı karşıyayız. 2016 yılının sonların da ülkemizde vizyona girecektir. Genel olarak  Nic Mathieu yönetmenini bilim kurgu ve gerilim filmlerinden tanımaktayız. Bu sefer dünyada olağan üst sıra dışı bir güç ile savaşmak gerekiyor.. Bunun için  çok iyi eğitilmiş bir ekip hazırlanmaktadır.  Bu doğa üstü güçler New York şehrini ele geçirmek için harekete geçmişlerdir. Ve bu beladan kurtulmak için kurtulan özel harekat ekibi şehir merkezine kadar gönderilir ve mücadele başlar.

Spectral (2016) Fragmanını izle


Bu video "Hot News" adındaki bir youtube kanalından embed kodu ile alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if