iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

EDU ve GOV BACKLİNK (2017)

14 Eylül 2017 - # # # # #


Güncel Backlink Listesi 2017 ( EDU & Gov )


Backlink sitelerimiz için hala etkisini yitirmemiştir ve çok uzun bir süre de böyle devam edecektir. Siteler için backlink yapısı çok önemlidir. Bu yüzden backlink alırken dikkat etmemeiz gereken, faydalı ve google gözünde değerli sitelerden almak gerekir. Çöp sitelerden alınan backlinkler bizlere fayda vermek yerine tam tersine zarar verebilir ve spama düşebiliriz. Bu sebeple link alımlarında dikkat etmemiz gerek ve otoritesi yüksek sitelerden backlink elde etmek lazımdır. Ancak burada da dikkat edilmesi gereken ise aşırıya kaçmamak gerek.  Bunun yanı sıra düzenli olarak kaliteli sitelerden tanıtım yazıları almanız ve doğal bir görünüm şeklinde yazılarını hazırlatıp başka sitelere eklemeniz gerekmektedir. Sadece link almak amacı ile yazılmış yazılar çok sırıttığı gibi arama motorlarının özellikle Google'ın gözüne batar ve bu yazıların amacının dışında olduğuna kanaat getirirse yükselmek yerine diplere gidebilirsiniz.  Ben bu nedenden dolayı tanıtım yazılarında sürekli dile getiririm. Yazılar herhangi bir konuyu anlatır gibi örnek olarak: Sağlık içerikli bir konu olsun. Gribe ne iyi gelir ve detaylı şekilde bunu anlatıp ve sağlık içerikli siteniz varsa içine bir bağlantı yerleştirip karşı siteyi örnek gösterebilirsiniz. Bu şekilde ister istemez doğal bir yazı olmuş olur ve sıralamada yükselirsiniz. Ama görüyorum ki, kim çıkardıysa tanıtım yazılarında max 3 link olacak diye! kim demiş, neden demiş, ne niyetle bunu demiş? bilinmez. Arkadaşlar öyle bir kural yok hepsi şehir efsanesi çok link demek yazının doğal olmadığı anlamına gelir. Google bilmiyor mu bu kadar aynı siye siteye giden 3 adet linki site sahibi neden sitesine eklesin. Ve anlıyorlar ki bu kişi bu işin ticaretini yapıyor ve sonra spamı basıyorlar sonra hem kendi sitesi hemde karşı site yerle bir oluyor.  Her duyduğunuza inanmayın size önerim kendi bildiğinizi aklınızın çerçevesinde yapın. Onlar öyle yaptın diye sizde öyle yapmayın. Her zaman doğal görünüm için elinizden geleni yapın ki başarıyı yakalayınız.  Aslında konumuz tam olarak bunla ilgili değildi konumuzun dışına çıktık anacak gerekli bilgileri de sunmak istedik. Bu konumuzda ise sizlere en değerli backlink türü olarak edu ve gov uzantılı sitelerden backlink almak için listeyi aşağıda sunduk. Hayırlı seolar.

2017 En güncel EDU - GOV Backlink Listesi

Aşağıdaki listedeki yer alan isimleri arama sorgularında kullanın ve karşınıza onlarca ilgili site çıkacaktır.

 


Yorumlar

 1. Yeni bir sitem vaedi. 15 gunlukken tanirin almaya basladim . Hatta edj linktem tanitim aldkm. Ama hic bir ise yaramadi hatta siralamaya hic giremdim. Sanirkm cok erken davrandim

  YanıtlaSil
 2. Edu ve gov backlink bir webmaster için büyük bir güzellik Gerçekten admin teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. edu linkler gercekten zamanında uygulandığında cok değerli. ancak erken davranmamak gerekli yoksa google da sıralamanız aksine alta gidiyor

  YanıtlaSil
 4. edu ve gov bedava backlink bulmak zor gerçekten sayenizde kolayca ulaştım çok ama çok teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. edu ve gov backlink ile sitelerimiz yükselişe geçebilir çok yararlı bir kaynak hocam sağolun

  YanıtlaSil
 6. Faydalı bir makale olmuş, emeği geçenlere teşekkürler

  YanıtlaSil
 7. edu ve gov backlin dedikleri kadar etkilimi acaba ters etki yapmasın site ye

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.