-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Mütevazilik


Bazı insanlar vardır ki, kendinden zayıf veya güçsüz olan insanlara karşı kötü davranırlar. Bu sebeple egolarını bu insanlar üzerinden tatmin ederler. Bu sözlü olarak da olabilir, fiziksel olarak da ama mütevazi adaplı ve eğitimli olan ince ruha sahip insanlar ise bu durumdan faydalanmazlar. Tam tersine onlara daha iyi davranır ve dertleri sıkıntıları varsa onları gidermeye çalışır. Diğer sınıftaki insanlar gibi ezmeye çalışmazlar. Doğru olan güçsüz ve zayıf insanlara karşı güç gösterisi yapmamak. 

Eğer yapılacaksa ve tabiri caizse yiyorsa kendinden daha güçlü insanlara bunu yapabilmeleridir.

Mütevazilik

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.