-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Kansere neden oluyor.


Pet şişeler yani plastik şişeler olarak bildiğimiz ve çok yerde denk geldiğimiz evimizde de kullandığımız bu şişeler özellikle göğüs kanserine neden olabilmektedir.

Özellikle Avustralya'da en çok dikkat çeken hastalık göğüs kanseridir. Ve bunun nedenini Plastik şişelerden içilen sulardan olduğu vurgulanmıştır.

Bu yüzden kanserin en çok sık görülme nedeni pet şişelerin çok sık olarak kullanılmasıdır.

pet, pet şişe, sağlığa zararlı mı?, kansere neden olabilir

1  2  3  4  5  6FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Suların tüketiciye ulaşana kadarki süreçte de Sağlık Bakanlığı yetkilileri tarafından incelenmesi gerekiyor. Deponun sağlık koşulları, güneşte kalıp kalmaması her şey önemli. En sağlıklısı cam şişe ancak onun da kullanışsız olması son aylarda moda olan Tupperware'ye cazip kılıyor. Kansere yol açmadığı söylenen, koku yapmayan, kalın plastikli şişeleri almanızı tavsiye ederim. 20-25 TL civarı şuan fiyatı ve gayet kullanışlı ve sağlıklı

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.