-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Sıfır bir "bir zamanlar adana'da" 7 Sezon Ne Zaman?


Sıfır bir "bir zamanlar adana'da" 7. sezon 1. bölüm Hakkında?


Sıfır bir dizisi bu sene 6. sezon 6. bölümü ile sezon finali yapmıştı.  Sıfır bir dizisi  hayranları yeni sezon ne  zaman başlayacak bittimi tamamen final mi yaptı bu gibi sorularla arama motorlarından  bilgi sahibi olmak istiyorlar.


Bazı Google  Aramaları:


sıfır bir tüm bölümler, sıfır bir bitti mi, sıfır bir 7. sezon ne zaman

sıfır bir twitter,  sıfır bir ne zaman sıfır bir final mi yapıyor puhu tv sıfır bir 1 sezon 1 bölüm

sıfır bir bitti mi, sıfır bir 7 sezon ne zaman, sıfır bir final mi yaptı 2019, sıfır bir final link, sıfır bir oyuncuları, sıfır bir Adana'da tüm bölümler, sokagın çoçukları sıfır bir, yeni sezon  ne zaman 7. sezon.  7. sezon başlayacak mı?


Sıfır bir "Bir zamanlar Adana'da" Yeni sezon 7. sezon ne zaman?


Hemen hemen herkesin merakla beklediği ve bu sorunun cevabını bilmek istediği bu zamanın en zor sorusu olsa gerek. Çünkü kimse tam olarak   sıfır bir dizisinin  final mi yaptı yoksa yeni sezon yakınlarda başlayacak mı kesin ve net bilgi  bulunmamakatadır. Sanırım   devamı gelmeyecek gibi ancak  iyi haber olarak resmi bir açıklama henüz gelmediğinden aniden yeni sezon her an başlayabilir de..  Yetkililerden net bir açıklama gelmediğine göre bir süre beklemek gerekecek.  Ve şuan için yeni sezon için bir tarih ve bir açıklama yok.

Sıfır bir dizisi 7. sezonu   olası ihtimal ile 2020  yılında başlayabilirde  6. sezon ile  final yapmışta olabilir. Bunun için net ve kesin konuşamayız.  BLU TV yetkililerin açıklamasını  beklemekteyiz.  Herhangi bir açıklama geldiği zaman sizleri bilgi sahibi edeceğiz..


Önceki bölümlere ait bilgiler.


Sıfır bir 5. Sezon Bölüm Linkleri:Sıfır bir "bir zamanlar adana'da" . Sezon Ne Zaman?
Sıfır bir 5. sezon 7. bölüm


Sıfır bir "bir zamanlar adana'da" 4. sezon 1. bölüm ne zaman başlayacak?

Dizi Bölümleri Linkleri:

Sıfır bir 4. sezon 11. bölümü
Sıfır bir 4. sezon 10. bölümü
Sıfır bir 4. sezon 9. bölümü
Sıfır bir 4. sezon 8. bölümü
Sıfır bir 4. sezon 7. bölümü
Sıfır bir 4. sezon 6. bölümü
Sıfır bir 4. sezon 5. bölümü
Sıfır bir 4. sezon 4. bölümü
Sıfır bir 4. sezon 3. bölümü
Sıfır bir 4. sezon 2. bölümü
Sıfır bir 4. sezon 1. bölümü
Sıfır bir 4. sezon 4. Sezon

Sıfır bir "bir zamanlar adana'da" 4. sezon yeni bölüm en son bölümü ne zaman?


Hayatın içinden ve oldukça gerçekçi bir grup gençin illegale karşı başlattığı mücadeleyi konu alan sıfır bir dizisi ilk zamanlarda  Youtube üzerinde yayımlanmaktaydı. İzlenme rekorları kırmaya başladı. Milyonlarca kez dizi izlendi. Dizinin bölümleri kısadır ancak anlamlıdır.İnternet dünyasında yaşadığımız şu zamanda insanlar büyük vakitlerini İnternet karşısında geçirmektedirler. Televizyonlardaki dizilere gösterilen rağbet kadar sıfır bir bir zamanlar Adana'da dizisine gösterilmiştir. Ve kısa zaman içerisinde büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.
Bilindiği gibi ilk zamanlar youtube üzerinden izlenen ancak artık sadece çok az bir ücret karşılığında  BluTv'de izlenmektedir. 

Fenomen diziyi BluTv'de nasıl izleyebileceğinize dair detaylı bilgi içeren yazı yazdık dilerseniz aşağıdaki bağlantı adresini tıklayarak detaylara bakabilirsiniz.

http://www.ibrahimfirat.net/2017/12/sfr-bir-bir-zamanlar-adanada-nasil-izlenir.html

Dizi ile ilgili yeni videolar yayınlandı. Bu da sevindirici bir haber olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani kısa bir zaman içinde 4. sezon ile seyirci ile bululuşacaktır. Tabi net bir tarih vermek mümkün değil. Yetkililerden herhangi bir açıklama gelmedi. Ama kulaktan dolma bilgilere göre bir kaç ay içinde başlayacağı söylenmektedir. 

Sıfır bir dizisinin 4. sezonunun 1. bölümünü hayran kitlesi merakla beklemektedir. Bu hasret bir kaç ay içinde son bulacağını umut ediyoruz. 


Dizinin yönetmeni: "Kadri Beran Taşkın", Sıfır Bir - ''Bir Zamanlar Adana'da dizisinin genel oyuncu kadrosu ise "Özgür MeriçSavaş Satış,Cihangir Ceyhan ve Burak Şafak'tır. Bu kişiler dizinin ana oyuncularıdır. 

Sıfır Bir dizisinin gelişmelerini Facebook veya Twitter aynı zamanda İnstagram gibi platformlardan takip edebilirsiniz. 

İlgili bağlantı adresleri aşağıda:

https://www.facebook.com/sifirbirdizi/
https://twitter.com/sifirbirdizi
https://instagram.com/sifirbirdizi
Google aramaları:

Sıfır bir izle, sıfır bir ne zaman başlıyor, sıfır bir yeni sezon, sıfır bir bir zamanlar adana da 4. sezon bölümü. Yeni bölüm ne zaman. sıfır bir fragman izle,  yeni fragman sıfır bir, blutv ücretsiz üyelik
blutv sıfır bir 4 sezon
blutv sıfır bir 4 sezon nasıl izlenir
blutv bedava hesap açılır mı
blu tv ücretsiz izlenebilir mi
blutv üyelik iptali
blutv giriş
blutv 
blutv sıfır bir 3 sezon
blutv sıfır bir 3 sezon son bölümü
blu tv sıfır bir 3 sezon 1 bölüm yayınlandı mı
sıfır bir 3 sezon 1 bölümü nereden izleyebilirim
sıfır bir izle Blu Tv
blutv tv sıfır bir
blu tv canlı
sıfır bir 3 sezon 1 bölümü ücretsiz izleyebilir miyiz


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.