Durgun Olduğunuz Zamanlarda Depresyondan Kurtulmak

ibrahim fırat | Salı, Mart 03, 2015 | 0 yorum
Durgunluk her dönemde bireylerde olan bir gerçektir. Ara ara neşeli ve ara ara çok durgun olduğunuz dönemler elbette olacaktır. Ancak bundan kurtulmak o kadar zor değil. İlk olarak psikolojinizi iyi bilip ona göre yönlendirmeler yaparak bu sorunu aşmanız çok basit.

Bu gibi durumlarda ailenizle, sevdiğiniz insanlarla, huzur bulduğunuz yerlerde sohbetler ederek, onları dinleyerek rahatlayabilirsiniz.

Depresyondan Kurtulmak İçin 5 Öneri

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if