iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Durgun Olduğunuz Zamanlarda Depresyondan Kurtulmak

3 Mart 2015 - #


Durgunluk her dönemde bireylerde olan bir gerçektir. Ara ara neşeli ve ara ara çok durgun olduğunuz dönemler elbette olacaktır. Ancak bundan kurtulmak o kadar zor değil. İlk olarak psikolojinizi iyi bilip ona göre yönlendirmeler yaparak bu sorunu aşmanız çok basit.

Bu gibi durumlarda ailenizle, sevdiğiniz insanlarla, huzur bulduğunuz yerlerde sohbetler ederek, onları dinleyerek rahatlayabilirsiniz.

Depresyondan Kurtulmak İçin 5 ÖneriLütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.