Olumsuz Düşüncelerden Kurtulmak

ibrahim fırat | Salı, Mart 03, 2015 | 0 yorum
Olumsuz düşünceler, depresyona neden olabilen ve psikolojinizi değiştiren temel niteliktedir. Bu tür düşüncelerden biran önce kurtulmak hafif şiddetli depresyondan çıkmanıza neden olacaktır. Aksi takdirde hafif ve orta şiddetli olarak devam edebilen bir durum haline gelebilir.


Olumsuz düşünceler bazen insanlarda oluşur, kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlarda sevdiğiniz akitivitelere yönelmeniz gerekmektedir. Örneğin gezmek sizi mutlu edecekse bir kaç saatliğine temiz havada gezintiye çıkın veya neşeli olmanızı sağlayacak filmler izleyebilirsiniz. Bunalıma sokacak müzikler hariç eğlenceli müzikler dinleyebilirsiniz.


Depresyondan Kurtulmak İçin 5 Öneri

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if