iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Olumsuz Düşüncelerden Kurtulmak

3 Mart 2015 - #


Olumsuz düşünceler, depresyona neden olabilen ve psikolojinizi değiştiren temel niteliktedir. Bu tür düşüncelerden biran önce kurtulmak hafif şiddetli depresyondan çıkmanıza neden olacaktır. Aksi takdirde hafif ve orta şiddetli olarak devam edebilen bir durum haline gelebilir.

Olumsuz düşünceler bazen insanlarda oluşur, kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlarda sevdiğiniz akitivitelere yönelmeniz gerekmektedir. Örneğin gezmek sizi mutlu edecekse bir kaç saatliğine temiz havada gezintiye çıkın veya neşeli olmanızı sağlayacak filmler izleyebilirsiniz. Bunalıma sokacak müzikler hariç eğlenceli müzikler dinleyebilirsiniz.


Depresyondan Kurtulmak İçin 5 Öneri


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.