Huzursuz Olduğunuza Zamanlarda Depresyondan Çıkmak

ibrahim fırat | Salı, Mart 03, 2015 | 0 yorum
Zaman zaman kişilerde huzursuzluk belirtiler meydana gelebiliyor. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken en iyi yöntem ise sakin bir ortamda bulunmanız ve gözlerinizi kapatıp derince 9 kez nefes alıp verin. Sonrasında rahatladığınızı ve kendinizi iyi hissettiğinizi göreceksiniz.

Depresyondan Kurtulmak İçin 5 Öneri

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if