iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Halsizlik ve Depresyon

3 Mart 2015 - #


Halsiz olan kişiler, genelde uyumak isterler veya uykularını tam alamadıkların yahut depresyona bağlı olarak bu belirtiler ortaya çıkar. Burada depresyona bağlı olan halsizliklerden kurtulmak için öneri sunacağız.

Sahil kenarları insanlara huzur ve rahatlık verir. Aynı zamanda halsizliğinizi de giderir. Bundan dolayıdır ki kendinizi bitkin hissettiğiniz zaman deniz kenarlarında yürüyüşe çıkın tek veya arkadaşlarınızla muhabbet ederek bunu sağlayabilirsiniz.

Depresyondan Kurtulmak İçin 5 ÖneriLütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.