Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Özür Dilemeyi Bilmek

İnsanlara özür dilemek kadar zor gelen bir şey olduğunu sanmıyorum. Aslında tek bir özürle konu kapanıp veya daha tatlı dille halledilebilecekken boşanmaya varan tartışmalarla bir ailenin yok olmasına özür dilememekten neden olabilirsiniz.

Kendiniz haklı olabilirsiniz, bunu üstelemenin  bir anlamı yok, o an bir özür dileyerek veya gönlünü alarak işi tatlıya bağlar ve  iyi halinizde konuyu  masaya yatırıp güzelce konuşabilirsiniz.«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.