Anlamsız Detaylara Girmek

ibrahim fırat | Cuma, Temmuz 03, 2015 | 0 yorum
Birçok kez denk gelmiş olabilirsiniz. Gereksiz yere laf kalabalığı yapmak, bu özellikle  yalan söyleyenlerde olur. Örneğin bir kız arkadaşınıza dün yanındaki kimdi diye sorduğunuzda.  Tüm detaylara kadar anlatır ve ilk başta söylemesi gereken sözü en son söyler buda onun yalan söylediği anlamına gelir. Nedeni ise, uzun uzun detaylara ve derinlere indikçe daha çok karşı tarafı inandırdığını sanar ve ikna ettiğini düşünürler. 


Anlamsız Detaylara Girmek
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if