Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Göz Kontağındaki Sorun

ibrahim fırat | Cuma, Temmuz 03, 2015 | 0 yorum

Yalan konuşan kişilikler göz kontağında anormallikler olur. Normal insan biriyle muhabbet ederken % 70 oranda bakışırlar. Fakat yalan söyleyen insanlar karşısındaki muhattabı ile göz kontağı kurmaktan sürekli kaçar. Ve gözlerini kaçırır, konuşurken başka yere odaklanır veya bakar.


Göz Kontağındaki Sorun
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if