Panik - Heyecan - Gerginlik

ibrahim fırat | Cuma, Temmuz 03, 2015 | 0 yorum
Yalan konuşan insanların o anda heyecanlandıkları ve titremelerin olduğu ani korkular ile seste titreme meydana geldiği saptanmıştır. Aynı zamanda burun deliklerinde nefes alış veriş hızlandığı için büyüme görülebilmektedir.

Şunu unutmamak lazım yalan söyleyen insan normal konuşan insanlar  gibi sabit duramazlar yani daha açık ifade ile dimdik duramazlar. 


Panik - Heyecan - Gerginlik
                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if